آموزش و پیاده سازی نرم افزار CRM فرادیس در پارس تهویه مهر ایرانیان با هدف یکپارچه سازی اطلاعات و تکمیل بانک اطلاعاتی مشتریان جهت خدمات بیشتر به مشتریان و خدمات پس از فروش در زمستان 1400 توسط تیم استقرار نرم افزار CRM فرادیس صورت گرفت.

پیاده سازی نرم افزار CRM فرادیس در ایمن حفاظ آقای درب ضدسرقت ایران

شرکت فرادیس با پیاده سازی نرم افزار CRM در پارس تهویه مهر ایرانیان، این مجموعه را در رسیدن به اهداف خود همراهی می‌کند.

پارس تهویه مهر ایرانیان بیش از یک دهه تجربه در زمینه ساخت انواع کوئل – کندانسور و انواع مبدل های حرارتی و تولید سیستم های تهویه مطبوع خانگی و صنعتی و ساخت انواع چیلر و مینی چیلر و تنها تولید کننده داکت اسپلیت مولتی پنل می باشد.این شرکت پروژه های بزرگ تجاری و اداری را به اتمام رسانده یا در حال اجرا می باشد . بیش از 1200 دستگاه داکت اسپلیت در کرج و ۱۰۰۰ دستگاه در سرتاسر ایران به صورت نصب شده و در حدود ۲۰۰ عدد چیلر در تناژ های مختلف در کل کشور و تعدادی زیادی سیستم های تهویه مطبوع دیگر توسط این شرکت انجام پذیرفته است.

  • ماژول های خریداری شده: خدمات پس از فروش، پیش فاکتور، انبار، فاکتور، پرونده، فرآیند، فاکتورخرید، پیامک، اتصال به حسابداری دیگر شرکت ها

  • سال خرید نرم افزار CRM فرادیس : زمستان 1400

  • زمینه فعالیت : ساخت انواع کوئل – کندانسور و انواع مبدل های حرارتی و تولید سیستم های تهویه مطبوع خانگی و صنعتی و ساخت انواع چیلر و مینی چیلر و تنها تولید کننده داکت اسپلیت مولتی پنل می باشد.

  • نماینده CRM در پارس تهویه مهر ایرانیان : آقای مهندس صادقی

  • مدیر عامل: آقای مهندس کاظمی

اهداف پیاده سازی نرم افزار CRM فرادیس : یکپارچه سازی اطلاعات و تکمیل بانک اطلاعاتی مشتریان جهت خدمات بیشتر به مشتریان و خدمات پس از فروش.

نقاط قوت: یکپارچه سازی کلیه فرآیندها و فعالیتهای سازمان در سی آر ام، اهمیت قائل شدن به پرسنل و مشتریان.

چرا نرم افزار CRM فرادیس بخرم؟

نرم افزار CRM فرادیس در جذب مشتری جدید و نگه داشتن مشتری قبلی به کسب و کار شما کمک خواهد کرد.

چرا نرم افزار CRM فرادیس بخرم