آموزش و پیاده سازی نرم افزار CRM فرادیس در شرکت آریوتک با هدف یک پارچه سازی اطلاعات و تکمیل بانک اطلاعاتی مشتریان جهت خدمات بیشتر به مشتریان اتصال به حسابداری دیگر شرکت ها در تابستان 1401 توسط تیم استقرار نرم افزار CRM فرادیس صورت گرفت.

پیاده سازی نرم افزار CRM فرادیس در آریوتک

شرکت فرادیس با پیاده سازی نرم افزار CRM در شرکت آریوتک، این مجموعه را در رسیدن به اهداف خود همراهی می‌کند.

شرکت آریوتک در سال 1380، به منظور تولید محصولات الکترونیکی و مخابراتی تأسیس شده است، و با به کارگیری تکنولوژی روز دنیا، قدرت خود را در تولید انبوه به اثبات رسانیده است. گروه‌های فنی آریوتک از بین مهندسین دارای خلاقیت استثنایی، مهارت بالا و مصمم به اخذ رضایت مشتری انتخاب شده‌اند.در سال 1380 خط تولید لامپهای کم مصرف یک پارچه در ابعاد کوچک ، با استفاده از تکنولژی SMD آلمان راه اندازی گردید . پیشرفت در صنعت محصولات روشنایی ، همواره جزو اهداف شرکت بوده است و این روند با تولید لامپهای کم مصرف برای وزارت نیرو ، تجهیز و راه اندازی خط دوم و سوم تولید ، طراحی و تولید چراغهای پارکی سولار و تولید لامپ و چراغ LED همچنان ادامه دارد . شرکت آریوتک همگام با تولید محصولات روشنایی ملی ، در جهت ارتقاء و بروزرسانی دانش نیز پیشرو بوده است . مطالعه در خصوص قطعات الکترونیکی، بخصوص تکنولوژی LED و پیگیری تغییرات جهانی این تکنولوژی ، تجهیز آزمایشگاههای واحد تحقیق و توسعه و کنترل کیفیت با پیشرفته ترین وسایل اندازه گیری ، شرکت در تمامی جلسات تدوین استاندارد و ارائه خدمات طراحی روشنایی به روش علمی ، گوشه ای از اقدامات این گروه برای رسیدن به یک مجموعه دانش بنیان بوده است.

  • ماژول های خریداری شده: خدمات پس از فروش، انبار، پیش فاکتور، فاکت.ر، انبار سریالی، خزانه داری، حسابداری شرکتی فرادیس، فاکتور خریئ، ارسال پیامک، فیلداختصاصی، اطلاعیه

  • سال خرید نرم افزار CRM فرادیس : تابستان 1401

  • زمینه فعالیت : تولید لامپهای کم مصرف برای وزارت نیرو ، تجهیز و راه اندازی خط دوم و سوم تولید ، طراحی و تولید چراغهای پارکی سولار و تولید لامپ و چراغ LED.

  • نماینده CRM در شرکت آریوتک : سرکار خانم اکبری

  • مدیر عامل: جناب آقای مهندس بهروزیان

اهداف پیاده سازی نرم افزار CRM فرادیس :یک پارچه سازی اطلاعات و تکمیل بانک اطلاعاتی مشتریان جهت خدمات بیشتر به مشتریان اتصال به حسابداری دیگر شرکت ها.

نقاط قوت: اهمیت قائل شدن برای مشتریان و ارائه خدمات بهتر به مشتریان و نظم دهی به عملکرد سیستم و پرسنل و ارتباط با حسابداری ها.

امید قربانزاده پیاده ساز نرم افزار CRM فرادیس

چرا نرم افزار CRM فرادیس بخرم؟

نرم افزار CRM فرادیس در جذب مشتری جدید و نگه داشتن مشتری قبلی به کسب و کار شما کمک خواهد کرد.

چرا نرم افزار CRM فرادیس بخرم