فرادیس

درباره فرادیس

هسته اصلی شرکت مهندسین مشاور بهبد فرادیس در اردیبهشت 1384 شکل گرفت. هدف اصلی شرکت ارائه راهکارهای نرم افزاری و خدمات IT به سازمانهای کوچک ، متوسط و بزرگ است که با وجود کارشناسان و برنامه نویسان حرفه ای و مسط به دانش روز به نتیجه دلخواه رسید.

استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا در طراحی نرم افزارهای فرادیس یکی از سیاست های اصلی شرکت فرادیس است که با توجه به افزایش سطح رضایت مشتریانمان نشان دهنده جهتگیری درست شرکت بوده است که امیدواریم در آینده نیز موفق تر از امروز عمل کنیم.

باعث افتخار است که بیشتر مشتریان شرکت فرادیس از معرفی مشتریان قبلی به دست می‌آیند و شرکت فرادیس تاکنون نیازی به تبلیغات سنگین احساس نکرده است و میزان زیادی از هزینه تبلیغات صرف آموزشهای علمی و خدمات پس از فروش به مشتریان می‌شود.

درباره نرم افزار CRM فرادیس

نرم افزار فرادیس CRM یکی از نرم افزارهای پر فروش فرادیس شرکت مهندسین مشاور بهبد فرادیس است که با هدف چابک سازی فرآیندهای ارتباط با مشتری، بازاریابی، افزایش فروش، خدمات پس از فروش و باشگاه مشتریان برای کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ ایرانی تولید شده است.

در حال حاضر شرکتهایی با 1 تا 200 پرسنل در صنوف مختلف از نرم افزار فرادیس CRM استفاده می‌نمایند. نرم افزار فرادیس CRM در سال 1388 تحلیل، طراحی و برنامه نویسی شده است و فرایند توسعه نرم افزار همچنان ادامه دارد.نیازها و بازخوردهای مشتریان جمع آوری می‌شود و مجددا تحلیل، برنامه نویسی و تست شده و آپدیتهای جدید در اختیار مشتریان نرم افزارهای فرادیس قرار می‌گیرد.

چشم انداز شرکت مهندسین مشاور بهبد فرادیس

سازمانهای ایرانی چابک و سرآمد در ارائه محصولات و خدمات مشتری مدار

اصلی‌ترین فعالیت‌های مهندسین مشاور بهبد فرادیس

  1. ارائه راهکارهای نرم افزاری برای سازمانهای کوچک، متوسط و بزرگ در صنایع تولیدی، بازرگانی، خدماتی با مجموعه نرم افزارهای فرادیس
  2. ارائه راهکارهای نرم افزاری برای سازمانهای فولاد، آهن، الکترونیک، تجهیزات سخت افزاری و تلفن VOIP، تجهیزات پزشکی، پلیمری، امنیت و دوربینهای مدار بسته، گردشگری، دارویی، دامپروری و کشاورزی، کارخانه جات تولیدی و …
  3. ارایه خدمات طراحی وب سایت، سئو، بازاریابی اینترنتی
  4. ارایه راهکارهای نرم افزاری برای صنعت پنجره دوجداره شامل تولید کنندگان پنجره دوجداره upvc ، تولید کنندگان و فروشندگان پروفیل Upvc، یراق آلات ، شیشه دو جداره و …
  5. ارایه خدمات نمایشگاه دایمی صنعت upvc کشور به آدرس اینترنتی www.UpvcCenter.com
  6. خدمات آموزش مدیرت ارتباط با مشتری CRM بر اساس مدل گارتنر
  7. ارایه خدمات مشاوره در زمینه مدیرت ارتباط با مشتری، بازاریابی اینترنتی و آموزش کارشناس CRM