آموزش و پیاده سازی نرم افزار CRM فرادیس در همت گران صنعت امروز با هدفداشتن پایگاه کاملی از مشتریان، اتوماتیک ساختن فرآیندها، نظم بخشیدن به کلیه فعالیت های شرکت جهت خدمات رسانی دقیق تر به مشتریان در زمستان 1400 توسط تیم استقرار نرم افزار CRM فرادیس صورت گرفت.

پیاده سازی نرم افزار CRM فرادیس در ایمن حفاظ آقای درب ضدسرقت ایران

شرکت فرادیس با پیاده سازی نرم افزار CRM در همت گران صنعت امروز، این مجموعه را در رسیدن به اهداف خود همراهی می‌کند.

همت گران صنعت امروز به عنوان شرکت بازرگانی با اتکا به بیش از ۱۰ سال سابقه و تجربه ارزنده مدیران و کارشناسان مجرب ، بهره گیری از توانمندی های خود در خارج از ایران و با هدف گسترش خدمات تامین تجهیزات صنایع نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی، فولاد و نیروگاهی آمادگی خود را جهت تامین کالای پروژه های مرتبط اعلام می دارد.

بخش فروش و بازرگانی این شرکت با توان رقابتی بالا امکان تامین تجهیزات تخصصی ابزاردقیق، اتوماسیون و مکانیکال شامل انواع ترنسمیترها، سوئیچ ها، گیج ها، آنالایزرها، سیستم های کنترلی و هشدار دهنده، کنترل ولوها و رگولاتورها، بیرینگ ها، پمپ ها، کمپرسورها، توربین ها و همچنین قطعات یدکی آنها، را از سازندگان مطرح جهانی (اروپا، آمریکا، ژاپن و …) مطابق با استانداردهای صنعت انرژی کشور، کمترین زمان ممکن در قالب قرادادهای ارزی و ریالی دارد.

همچنین این شرکت موفق به اخذ برخی از گواهینامه های مدیریتی و HSE از موسسه بین المللی QAL انگلستان گردیده است و عضو سامانه جامع وزارت نفت می باشد.

  • ماژول های خریداری شده: خدمات پس از فروش،فرم ساز، ایمیل، فرآیند.

  • سال خرید نرم افزار CRM فرادیس : زمستان 1400

  • زمینه فعالیت : تامین تجهیزات ابزار دقیق و مکانیک، تامین کالاهای مورد نیاز صنایع نفت ، گاز، پتروشیمی و پالایشگاهی.

  • نماینده CRM در همت گران صنعت امروز : آقای مهندس حمیل پور

  • مدیر عامل: آقای مهندس حمیل پور

اهداف پیاده سازی نرم افزار CRM فرادیس : داشتن پایگاه کاملی از مشتریان، اتوماتیک ساختن فرآیندها، نظم بخشیدن به کلیه فعالیت های شرکت جهت خدمات رسانی دقیق تر به مشتریان.

نقاط قوت:اعتقاد به ارتباط موثرتر با مشتریان و خدمات پس از فروش و همچنین اهمیت قائل شدن برای نظم بیشتر در سازمان.

امید قربانزاده پیاده ساز نرم افزار CRM فرادیس

چرا نرم افزار CRM فرادیس بخرم؟

نرم افزار CRM فرادیس در جذب مشتری جدید و نگه داشتن مشتری قبلی به کسب و کار شما کمک خواهد کرد.

چرا نرم افزار CRM فرادیس بخرم