از اینکه نرم افزار CRM فرادیس برای مدیریت مشتریان کسب و کار خود استفاده کردید سپاسگذاریم

در صورتی که هنوز نرم افزار CRM فرادیس دانلود و پیاده سازی نکرده اید از لینک زیر فایل نصب را دریافت کنید.

دانلود نرم افزار CRM فرادیس

نکته مهم قبل از فروش نرم افزار CRM به مشتری این است که سطح توقعات و انتظارات مشتری با امکانات نرم افزار CRM بسنجیم و از برآورد کردن این نیازها توسط نرم افزار CRM فرادیس مطمین باشیم در صورتی نرم افزار نتواند اهداف مشتریان را برآورده کند پیاده سازی CRM شکست می خورد مشتری شاکی می شود و ما نه تنها یک مشتری بلکه مشتریانی که توسط این مشتری به ما معرفی می شد را از دست خواهیم داد. پس می توانید با خیال راحت از ما خرید کنید.

پیاده سازی نرم افزار CRM فرادیس شامل مشاوره تخصصی، نصب، راه اندازی، استقرار و آموزش گام به گام و جواب گویی به پرسش های پرکاربرد کاربران، آموزش استفاده از راهنمای آنلاین نرم افزار CRM ، فیلمهای آمورزشی CRM پشتیبانی تیکتینگ برای پاسخگویی سریعتر به مشتریان است.

 پیاده سازی نرم افزار CRM فرادیس

1- برگزاری جلسه مشاوره CRM تخصصی حضوری یا آنلاین با شما

پیاده سازی خوب نرم افزار CRM در شرکت شما نیاز به همکاری دو طرفه از جانب شما و کارشناسان شرکت فرادیس دارد. توضیحات شما در زمینه مشکلات و چالش های فعلی و آینده در بازاریابی ، فروش ، خدمات پس از فروش ، مدیریت مشتری ، وفادارسازی مشتری و … می تواند در پیاده سازی موفق CRM موثر باشد.

در این جلسه تمامی روندهای کاری شما بازبینی و تجزیه و تحلیل خواهد شد و پس از اصلاح با ارائه راهکارهای موثر از حالت دستی به حالت اتوماتیک در نرم افزار تبدیل می شود.

پیاده سازی نرم افزار CRM شرکت میرنگار گرافیک
پیاده سازی نرم افزار CRM شرکت میرنگار گرافیک
آموزش نرم افزار CRM

2- سخت افزار مورد نیاز برای پیاده سازی نرم افزار CRM فرادیس

سرعت اجرای نرم ‌افزار CRM فرادیس کاملا به سخت افزار و تجهیزات شبکه و تعداد کاربران همزمان شما وابسته است ، می توان به نوع پردازشگر سرور، میزان حافظه و فضای ذخیره‎ سازی آن، نوع و تعداد کارت‌ های شبکه‌ آن، تعداد کلاینت‎ ها، حجم اطلاعات، تعداد سیستم‌ ها، توپولوژی شبکه و مشخصات سخت‎ افزاری شبکه و هر یک از کلاینت‎ ها اشاره کرد.

برای مشاهده اطلاعات کامل در مورد سخت افزار مورد نیاز برای 10 تا 50 کاربر همزمان را در لینک زیر را مشاهده فرمایید.

سخت افزار مورد نیاز برای پیاده سازی نرم افزار CRM فرادیس

3- نصب نرم افزار CRM

در این مرحله کلیه پیش نیازهای نصب نرم افزار بررسی می شود و بعد از دانلود فایل نصب نرم افزار CRM ، با کلیک چند دگمه به راحتی نصب می شود. در صورتی که از نرم افزار CRM ابری فرادیس استفاده می کنید نیاز به این مرحله ندارید و با داشتن نام کاربری و رمز عبور شروع به کار کنید.

4- تنظیمات اولیه نرم افزار CRM

 • تعریف پست سازمانی و چارت سازمانی شرکت
 • تعریف کاربران نرم افزار
 • تنظیم سطوح دسترسی کاربران (مدیر، کارشناس و …)
 • ورود اطلاعات اولیه دسته بندی مشتری
 • ورود اطلاعات پتانسیل مشتری
 • ورود اطلاعات زمینه فعالیت مشتری
 • تعریف انواع پرونده های فروش و بازاریابی، تنظیمات جغرافیایی و …
 • تنظیمات فرآیندهای کاری و چرخه کار
 • تنظیمات فرم ساز و تعریف فرم های استخدام ، مرخصی و …
 • تنظیمات پشتیبان گیری از اطلاعات و دیتا بیس (Backup CRM)
 •  طراحی قالب چاپ فاکتور ، چاپ پیش فاکتور و …
 • تنظیمات اولیه ایمیل
 • تنظیمات اولیه پیامک
 • تنظیمات اولیه تلفن ویپ VOIP و سانترال
 • تنظیمات اولیه پیامک های خوش آمدگویی، تولد و …
 • تنظیمات اولیه ایمیل های خوش آمدگویی، تولد و …
تنظیمات اولیه نرم افزار CRM

5- ورود بانک اطلاعاتی مشتریان فعلی به نرم افزار CRM

اگر از دیگر نرم افزار های فرادیس (نرم افزار حسابداری ، نرم افزار فروش ، نرم افزار بازاریابی ، فروشگاه اینترنتی و …  ) استفاده می کنید به دلیل یکپارچگی نرم افزار با سایر نرم افزار های فرادیس در این بخش نیازی به ورد اطلاعات قبلی ندارید.
برای جلوگیری از اتلاف وقت و دوباره کاری اطلاعات مشتری فعلی خود را با فرمت فایل اکسل به سرعت در نرم افزار CRM وارد می شود (Import CRM) و اکنون اطلاعات مشتری برای پیگیری، بازاریابی و فروش آماده است.
توجه : اگر اطلاعات مشتری در نرم افزار های مشابه دیگر شرکتها مانند حسابداری وجود دارد با دریافت خروجی اکسل به راحتی قابل دسترسی می باشد.

6- بررسی مجدد نیاز مشتری با امکانات نرم افزار CRM

بررسی مجدد نیاز مشتری با امکانات نرم افزار CRM، خدمات مشتری در حد عالی همیشه سنگ بنای اولیه برای رشد هر کسب‌وکاری هست. و شرکت فرادیس نیز این موضوع را سرلوحه کار خویش قرار داده است.
لذا در دوره کنونی که اغلب شرکت‌ها در حوزه خدمات مشتری ضعیف عمل می‌کنند (یا حتی اصلاً به آن بی‌توجه هستند)، ارائه چنین خدماتی در سطح مطلوب برای ما یک هدف است.
ممکن است مشتریان ویژگی جدیدی را پیشنهاد دهند که می تواند به نقشه راه محصول اضافه شود و یا برخی از نقایص خدمات مشتری را پدیدار سازند که باید برطرف شوند. درک آنچه مشتریان نیاز دارند، این امکان را مهیا می سازد که در هر مرحله از تجربه پیاده سازی نرم افزار، تجربه ای عالی به مشتری ارائه شود.
همچنین، کشف آنچه برای آن ها مهم است می تواند با توجه به امکانات نرم افزار به کسب وکار آنها کمک کرده تا در بازاریابی و فروش و خدمات پس از فروش محصولات خود بازنگری کرده و با اضافه نمودن یک ماژول بتوانند روی نکات خاص مشتریان خود متمرکز شوند.
در طول مسیر پیاده سازی ثبت دقیق نیازمندی های مشتری و در نتیجه آسان نمودن و سرعت بخشیدن به نیازمندی ها و شفاف کردن جزئیات آن باعث درک بیشتر از فعالیت های مشتری می گردد که در نهایت با شناخت کلی کارشناسان فنی فرادیس از امکانات و نحوه پیاده سازی هرچه بهتر نرم افزار می توان نتیجه موثرتر و کارآمدتری را گرفت.

7-پذیرش تغییرات و تناقض

دانستن این نکته که نیازها لزوماً در فاز شناخت قابل پیاده سازی نیستند. دلیل این ادعا این است که نیازمندی های نرم افزاری باید صرفا در چارچوب محصول باشند.
زمانی که مشتری نیاز خود را مطرح می کند دو محدودیت برای پیاده سازی ایجاد می شود:

 1. آیا واقعاً آن نیاز قابل تبدیل به یک ماژول نرم افزاری هست یا نه؟
 2. آیا با توجه به حوزه نرم افزاری ما آن نیاز قابل پوشش هست یا نه؟

بنابراین فاز تحلیل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد زیرا در این مرحله پس از شناخت الزامات و نیازمندی ها امکان سنجی انجام شده و همچنین مدیریت نیازمندی ها انجام می شود. ممکن است لازم باشد یک نیازمندی به چند نیازمندی وابسته تقسیم شده و سپس آن ها به ترتیب عملی شوند و یا همچنین به شکل دیگری در نرم افزار پیاده سازی گردد و یا همچنین پس از انجام تحلیل برخی از نیازمندی ها بدلیل عدم امکان و یا موارد دیگر عملی نشده و حذف شوند.

8- آموزش نرم افزار CRM

پیاده سازی نرم افزار CRM به صورت یکباره و با سرعت و بدون توجه به بازخود کاربران شکست خواهد خورد پیاده سازی نرم افزار CRM نیاز به اجرای گام به گام به صورت پیوسته دارد.

9- استفاده از راهنمای آنلاین نرم افزار CRM فرادیس

راهنمای آنلاین نرم افزار CRM فرادیس به صورت متنی، تصویری و ویدیویی قابل مشاهده است و به شما کمک می کند تا بدون نیاز به تیم پشتیبانی شرکت نحوه کار با نرم افزار را یاد بگیرید و فرآیندهای بازاریابی، فروش و خدمات مشتری را بآسان تر مدیریت کنید.

تغییر مدیر فروش، کارشناس فروش و پرسنل شرکت شما را نگران نکند با راهنمای آنلاین نرم افزار CRM پرسنل به آسانی کار با نرم افزار آموزش می بینند و با مطالعه پرسشهای پرتکرار وابستگی به تیم پشتیبانی کاهش می یابد.

10- پشتیبانی تلفنی و تیکتینگ نرم افزار CRM

نحوه ارتباط مشتریان با مجموعه و کیفیت پاسخگویی کارکنان، همواره یکی از چالش‌های هر مجموعه‌ای بوده است. در سیستمهای سنتی معمولا درخواست‌هایی که وارد مجموعه می شوند با احتمال نادیده گرفتن و یا فراموش شدن مواجه هستند، ضمن اینکه روند بررسی و پاسخگویی به درستی برای کاربر و کارمندان قابل پیگیری نیست. همین طور سرعت پاسخگویی عموما مطلوب نیست و باعث کاهش رضایت مشتریان می شود. به همین علت مرکز پشتیبانی و تیکتینگ مشتریان فرادیس را به صورت آنلاین، جهت ثبت مشکلات و پیغامهای مشتریان طراحی کردیم که بتوانیم پاسخگویی مناسب و سریعی با مشتریان داشته باشیم و حجم زیادی از ارتباطات حضوری و تلفنی را کاهش دهیم، همچنین امکان پیگیری روند پاسخگویی و در صورت نیاز یک گفتگوی کامل را برای طرفین را ایجاد کنیم.
در سیستم تیکتینگ فرادیس علاوه بر ثبت سوالات و پاسخ ها چنانچه نیاز به ارسال فایل وجود داشته باشد به راحتی میتوان هر نوع فایلی را ضمیمه پاسخ و یا سوال کرد .
پنل پشتیبانی تیکتینگ مشتریان به ساده ترین، در دسترس ترین و انعطاف پذیر ترین شکل ممکن در نرم افزار CRM فرادیس قرار داده شده است و همچنین تمام تلاشها صورت گرفته که، با صرف کمترین زمان به بررسی مشکلات و پاسخ دادن به تیکت ها باشیم.

راهنمای پیاده سازی CRM

فراموش نکنیم پیاده سازی CRM با پیاده سازی نرم افزار CRM متفاوت است. راهنمای پیاده سازی CRM به صورت گام به گام به شما کمک می کند تا در اجرای سیستم مدیریت ارتباط با مشتری CRM موفق عمل کنید. نتیجه پیاده سازی CRM، بهبود عملکرد فروش، بازاریابی و خدمات مشتری می‌شود.

راهنمای پیاده سازی CRM مطالعه کنید